CTP

W 2011 roku zakupiliśmy dwie nowe naświetlarki CTP.

Pierwszą z nich jest Kodak Magnus 800 Quantum wraz z automatycznym podajnikiem na 300 płyt – obecnie lider wydajności i jakości na rynku (prędkość naświetlania do 30 płyt B1 na godzinę), drugą natomiast jest Kodak Trendsetter 800 S (prędkość naświetlania do 17 płyt B1 na godzinę).

Maszyny dysponują jedynym na świecie optycznym systemem SquareSpot Technology umożliwiającym formowanie kwadratowej plamki laserowej z dokładnością do 10 mikronów. Dzięki temu rastrowe elementy na formie drukarskiej posiadają bardziej „ostre” linie. Maksymalna liniatura 450 lpi a rozdzielczość 2540 dpi.

CTP pracują w środowisku digital workflow Prinergy Powerpack. Gwarantuje to dużą szybkość przetwarzania danych, zmniejszenie ilości błędów, pełną kontrolę na każdym etapie przetwarzania.

System jako całość pozwala nam na zastosowanie nowatorskich rastrów:
- Stacacato (FM II rzędu)
- Maxtone CX (AM hybrydowy)

Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 OFFSET DRUK Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 16

 36-060 Głogów Małopolski

 

tel.: 17 772 57 77

email biuro red