Standaryzacja

Wprowadzony przez nas standard ISO 12647 we wszystkich składnikach procesu produkcyjnego to między innymi:

-wzrost zaufania i zadowolenia klienta,
-wzrost jakości oferowanych usług,
-powtarzalność drukowania,
-minimalizacja ryzyka wystąpienia reklamacji.  

Jakość w całym procesie produkcyjnym – projekt, proof, CTP, druk – podlega okresowej (nie rzadziej niż co 3 miesiące) kontroli w stosunku do pożądanego standardu ISO-12647.
Takie podejście do problemu pozwala nam w konsekwencji na uzyskanie pracy, która będzie w najwierniejszy sposób odzwierciedlać kolorystykę.
Używane przez nas oprogramowanie PRINT PROCESS CONTROL® - PSO LIVING ® zostało wyróżnione wieloma nagrodami w branży poligraficznej.

Celem standaryzacji w drukarni OFFSET DRUK jest uzyskanie:
- przewidywalnych efektów druku,
- gwarancji powtarzalności,
- gwarancji jakości na najwyższym światowym poziomie.


Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 Zakład Poligraficzny OFFSET DRUK

36-060 Głogów Małopolski

Rogoźnica 317

tel.: 17 772 57 77

fax: 17 772 57 78

email biuro red