Uruchomienie nowoczesnej, wysokowydajnej linii do opakowań

Dzięki połączeniu wysoko wydajnej 6 punktowej składarko-sklejarki i maszyny drukującej z zaawansowanym uszlachetnianiem w linii oraz automatu wykrawająco-tłoczącego, wykonujemy pudełka różnorodnej wielkości – od małych np. na kremy lub leki, poprzez pudełka na kosmetyki, perfumy, środki higieniczne, pasty do zębów itp., aż do dużych pudełek, gdzie szerokość otwartego wykroju może sięgać 80 cm. Stosowane maszyny drukujące umożliwiają wykonanie wysoko przetworzonych druków na podłożach aż do 1,2 mm z możliwością jednoczesnego złocenia lub srebrzenia, zastosowania lakierów metalizowanych, lakierów UV na całości lub części powierzchni oraz lakierów UV hybrydowych.

View the embedded image gallery online at:
http://offsetdruk.com/index.php/pl/nowosci#sigProGalleriadeb9ec9c48

Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 OFFSET DRUK Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 16

 36-060 Głogów Małopolski

 

tel.: 17 772 57 77

email biuro red