Druk

KBA Rapida 106-6+LTTL ALV2 SIS - sześciokolorowa offsetowa maszyna drukująca z podwójnym lakierowaniem.

Maszyna wyróżnia się większym formatem (74x106 cm), prędkością drukowania 18000 ark./godz. i licznymi innowacjami technologicznymi. Daje możliwość wytwarzania wielobarwnych druków offsetową techniką arkuszową z zaawansowanym uszlachetnianiem in-line do formatu B1+, na podłożach o grubości nawet do 1,2 mm.

KBA Rapida 106-5+L ALV2 SIS - pięciokolorowa offsetowa maszyna drukująca z wieżą lakierującą.

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz. możliwe jest bardzo ekonomiczne i niezwykle szybkie wykonywanie druku na różnorakich podłożach o grubości od 0,03 do 1,0 mm.
 

KBA Rapida 106 jest pod względem narządu najszybszą maszyną na świecie w formacie B1.

Ponadto nasze maszyny drukujące są wyposażone m. in. w:
- Qualitronic Professional - system do kontroli i korekty arkuszy in-line,
- DensiTronic Professional - urządzenie do densytometrycznej i spektrofotometrycznej kontroli jakości druku,
- ACR - wideokamera do automatycznego pasowania registrów on-line,
- DriveTronic SPC – technologia indywidualnych napędów,
- DriveTronic Plate Ident - system identyfikacji i kontroli form drukowych.

View the embedded image gallery online at:
http://offsetdruk.com/index.php/pl/druk#sigProGalleriaea17f38697

Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 OFFSET DRUK Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 16

 36-060 Głogów Małopolski

 

tel.: 17 772 57 77

email biuro red