Offset Druk

Witamy na stronie OFFSET DRUK Sp. z o.o.

Drukarnia działa na rynku od dwudziestu pięciu lat i obecnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Nieustannie inwestujemy w innowacyjne technologie w branży oraz w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia poligraficzne.

Specjalizujemy się w wysokojakościowym druku arkuszowym do formatu B1. Wykonujemy m. in. katalogi, foldery, opakowania, w tym różnorodne pudełka, kalendarze, książki i czasopisma, wysoko przetworzone etykiety, ulotki, gazetki reklamowe i promocyjne, plakaty itp.

Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi i usługowymi, instytucjami publicznymi, uczelniami i innymi podmiotami.

Aby spełnić oczekiwania jakościowe i terminowe drukowanych prac opieramy się na wiarygodnych partnerach zarówno w zakresie maszyn i urządzeń produkcyjnych, jak również na sprawdzonych firmach oferujących najwyższej jakości surowce, komponenty i materiały eksploatacyjne.

Nasz zakład jest zlokalizowany w pobliżu Portu Lotniczego "Rzeszów- Jasionka" oraz węzła komunikacyjnego, w skład którego wchodzą:
- autostrada A4,
- droga krajowa nr 19 relacji: Rzeszów - Lublin - Białystok - Kuźnica Białostocka - granica państwa - Litwa,
- droga krajowa nr 9 prowadząca ruch z Warszawy do przejścia granicznego ze Słowacją w Barwinku,
- budowana droga ekspresowa S19 "Via Baltica", która ma łączyć kraje bałtyckie z południową częścią Europy,
- magistrala kolejowa E-30 prowadząca ruch z Europy Zachodniej na Ukrainę. 

Bardziej szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod nr tel. 17 77 25 777.

Nowości

Projekty UE

PO PW 2020 r.

PO IR 2020 1 small

PO IG 2014 r.

PO IG 2008 r.

linia produkcyjna

RPO 2008 r.

dywersyfikacja

RPO 2009 r.

system informatyczny

Opakowania

opakowaniapng

Wykonujemy opakowania z tektury litej lub falistej z możliwością kaszerowania. Zaawansowana linia składarko-sklejarki pozwala nam na produkcję opakowania aż do 6 punktów klejowych.

 

Katalogi

katalogi2Produkujemy wysokiej jakości katalogi w oprawie zeszytowej i klejonej miękkiej (klejona, szyto-klejona). W przygotowywanych przez nas publikacjach, zarówno wielokolorowych jak i jednokolorowych, jakość i czytelność jest na najwyższym poziomie.

Foldery/Ulotki

ulotkiOferujemy ulotki docinane do formatu lub ulotki falcowane do 7 punktów falcowania. Jesteśmy przygotowani do specjalnych oczekiwań klienta takich jak: laminowanie folią matową lub błyszczącą, lakierowanie UV punktowe lub całości, hotstamping.

 

Kalendarze

kalendarzeNie od dzisiaj wiadomo, że kalendarz jest najlepszą wizytówką każdej firmy. To na niego patrzymy przez cały rok. Jakość, trwałość i cena ma dla naszych klientów bardzo duże znaczenie, a naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w tworzeniu doskonałych kalendarzy.

Maszyny drukujące

 

kba 002

Dzięki wykorzystaniu tej maszyny drukującej możliwe jest wykonywanie wielobarwnych druków offsetową metodą arkuszową do formatu B1+ z uszlachetnianiem in-line. Dzięki bardzo wysokiej wydajności sięgającej 18000 ark./godz.
 

Kontakt

 

 OFFSET DRUK Sp. z o.o.

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 16

 36-060 Głogów Małopolski

 

tel.: 17 772 57 77

email biuro red